Board Free

Fun Okey 101 Online

Yeni Fun Okey 101 Canlı destansı çıkışını yapıyor. Günlük oturum açma da tonlarca bedava çip! Kim 101 oyununun sadece zenginler için olduğunu söyleyebilir? Yenilikçi yaklaşımı ile global eleme turnuva modu sayesinde oyun daha sert, eğlenceli ve kazanmanız için daha fazla harika ödülleri içermektedir. Bırakın Fun Okey 101 Canlı sizi büyük bir deneyimin içine alsın. Şimdi ücretsiz indirebilirsiniz!

Oyun Özellikleri

Bedava Günlük Çipler
Hergün giriş yaparak tonlarca bedava çip kazanın! Online olduğunuz sürece de bedava hediye paketleri kazanın. Çipleriniz bittiği için endişelenmeyin tekrar size yardımcı olacağız.

Turnuvalar ve Ödüller
Bütün yeni turnuva modlarına giriş yapın. Böylece rekabet ederek, daha fazla meydan okuyarak farklı seviyelerde gerçek-dünya ödülleri kazanın. Kazanırken aynı zamanda para da kazanın!

Daha İyi Sosyal Deneyim:
Facebook arkadaş listenizde online olan arkadaşlarınızın masalarına tek bir tıkla oturun. Arkadaşlarınızla birlikte oyunun tadını çıkarın ve birbirinize çip gönderin. Arkadaşlarınıza her zaman güvenebilirsiniz!

Hızlı Sıralanma
Bir masada hızlı bir şekilde oturmak gerçekten zahmetli bir iş değil mi?
Markette yer alan diğer 101 oyunlarına göre daha hızlı şekilde sıralanmanızı sağlayan bir sistem geliştirdik. Beklemeden hemen oyunun keyfini çıkarın!

Daha Fazla Etkinlik Ödülleri
Oyunumuzda geniş kapsamlı bir etkinlik sistemi vardır. İstediğiniz kadar oynayarak tonlarca ödül alabilirsiniz. 101 oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
Oyundaki Bize Ulaşın kısmından Müşteri hizmetlerine erişebilirsiniz. Karşılaştığınız herhangi bir sorun veya sorular için buradan size yardımcı olunacaktır. Ayrıca bize aşağıdaki platformlardan da ulaşabilirsiniz: funOkey101.help@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/FunOkey101/

Whats new

Güncelleme İçeriği
1. Yıldız oda tekrar açılmıştır. Hile durumlarını engellemek amacıyla gözetleme sistemi eklenmiştir.
2. Tüm turnuvalar, tüm gün açık olmayacaktır.
3. Tecrübeli Mobil TL turnuvasında 1. olan kişi 30 adet Mobil TL değişim kuponu kazanacaktır. Turnuva zamanı 12:00-23:59
4. 30M Altın turnuvasıda 1. olan kişi 30M altın kazanacıktır. Turnava zamanı 12:00-23:59
5. 500 Elmas turnuvasında 1. olan oyuncu 500 elmas kazanacaktır. Turnuva zamanı 12:00-23:59

Information

Last Updated: March 7, 2017 Number of Downloads 100,000 - 500,000
Current Version 1.1.34.41 Content Rating USK: All ages
File Size OS Version 4.0.3 and up
Interactive Elements Users Interact, Digital Purchases In-App Products
Developer: Visit website Email funOkey101.help@gmail.com
Unit 04,7/F,Bright Way Tower, No.33 Mong Kok Road, Kowloon, Hong Kong
Download: Google Apps